Uvolnění prodeje povolenek

Na základě rozhodnutí vlády zrušit některá opatření spojená s virovou nákazou, přistoupil výbor MO ČRS Stříbro k rozšíření způsobu prodeje povolenek a komunikace s kanceláří MO. Od pondělí 1. června bude tedy možné zakoupit si povolenku také podle postupu, který je popsán níže. Protože chceme i nadále chránit naše členy a zamezit tvoření front před kanceláří, stále ponecháváme v platnosti i způsob prodeje z období do 25. května. Znamená to, že zájemce o povolenku má dvě možnosti:

  1. Postupovat při platbě za povolenku, členský příspěvek nebo zápisné podle návodu v předchozím článku Obnovení prodeje povolenek. S tímto postupem máme dobré zkušenosti. Také mnozí rybáři, zejména ze vzdálenějších míst, byli spokojení. Myslíme si, že i do budoucna bude dobré tuto možnost zachovat.

  2. Platbu budete moci uhradit přímo u okénka v kanceláři. Protože nechceme, aby se zde potkávalo více členů současně, prosíme o předchozí zavolání (+420 605 987 778) či zaslání e-mailu (crsstribro@tiscali.cz) a o domluvení podrobností. Povolenka či jiný dokument mohou být připraveny dopředu a vy si je pouze vyzvednete a zaplatíte. Doba strávená v kanceláři se tak zkrátí na minimum.

I nadále budeme upřednostňovat pondělí a středu jako úřední dny, nemusí to ale být pravidlem. Výbor se, jako dříve, bude scházet každé pondělí k řešení provozních záležitostí organizace. Pokud máte dotazy na členy výboru či jiné podněty k řešení, pište jako dosud na výše uvedený e-mail nebo volejte.

Jsem rád, že se nám podařilo přečkat dobu koronavirovou bez větších obtíží. Protože jsme byli nuceni zrušit jak výborové schůze, tak Výroční členskou schůzi, hledáme možný náhradní termín pro jejich konání. Pro „Výročku“ se nabízí období na přelomu léta a podzimu, ještě před výlovy. O přesném datu konání vás budeme včas informovat na těchto stránkách a v tisku.

Přeji vám skvělý rybářský rok.

S pozdravem Petrův zdar

Předseda MO ČRS Stříbro
František Hodonický