Obnovení prodeje povolenek

Vážení rybáři,

po čtrnácti dnech uzavření kanceláře a pozastavení prodeje povolenek přistupuje výbor MO ČRS Stříbro od pondělí 30. března k obnovení prodeje ve zvláštním režimu, který odpovídá vážnosti situace. Na základě nařízení vlády ČR a doporučení ÚS Plzeň jsme se rozhodli provádět prodej a distribuci níže popsaným způsobem.

Zájemce o povolenku (člen MO Stříbro), zašle celkovou částku k zaplacení na bankovní účet MO ČRS Stříbro vedený u České spořitelny. Číslo účtu: 1980455389/0800, variabilní symbol: kód (číslo) členské legitimace. Tento kód je potřebný pro vyhledání člena v systému ČRS a k vystavení povolenky.

Celková částka pro zaplacení se skládá:

  • z ceny příslušné povolenky – naleznete zde
  • z členského příspěvku ve výši 500 Kč (pokud již nemáte zaplacený)
  • z náhrady za brigádu ve výši 500 Kč, která se platí vždy s první povolenkou (tuto částku neplatí členové nad 65 let věku)
  • z poštovného za zaslání povolenky ve výši 50 Kč

Po zaslání platby zašlete SMS na tel. číslo 605 987 778, ve které uvedete informaci o odeslání platby za povolenku, případně další důležité informace pro správné zaslání povolenky. V případě nejasností týkajících se prodeje povolenek můžete volat v pondělí, úterý a ve středu, v době od 17:00 do 18:00 na tel. číslo 605 987 778, kde dostanete potřebnou informaci.

Prosíme Vás všechny o pochopení. K tomuto způsobu přistupujeme s cílem chránit naše členy před virovou nákazou a současně vyhovět všem zájemcům o povolenku, kteří si ji do této doby nestačili koupit.

Děkujeme a přejeme Petrův zdar.

Předseda MO ČRS Stříbro
František Hodonický