Rekonstrukce

Jak jste jistě zaznamenali, došlo k výrazné změně těchto stránek. Po několika letech používání byly již původní stránky dost zastaralé, špatně použitelné a náročné na údržbu. Rekonstrukce tedy byla nevyhnutelná.

Tou nejvýraznější změnou je nový vzhled. Nyní by již dokonce neměl být problém s prohlížením stránek na vašich mobilech či tabletech, zkrátka se jim přizpůsobí.

Taktéž došlo k výměně systému komentářů za nový, externí, a to z důvodu množícího se spamu, kterému bohužel není v současné době možné jiným způsobem zabránit.

Dalším krokem pak byla aktualizace obsahu a jeho reorganizace tak, aby byl pro všechny návštěvníky co nejdostupnější a snáze dohledatelný.

Nejpodstatnější změnou je však rekonstrukce "srdce", které tyto stránky pohání - starý, již neaktualizovaný redakční systém byl nahrazen novým, což velmi ulehčí budoucí údržbu a případné rozšiřování stránek.

Doufáme, že s nimi budete spokojeni a vždy zde naleznete, co hledáte.

Rybáři Stříbro

Naši partneři

Chytil Mikbaits Splash Bait Mastodont Bait Habakuk Nástrahy.cz Rybářské potřeby Štětí Kamikadze Carp Sumčák Fishing Art ProRybolov.cz Carp–B STEF Rybářské potřeby Časopis Rybářství Rybník Zaječák Dragon Baits WCM FF techmont Ufo Sinker Zelí Fishing Kuba Svoboda Extreme Fishing Jezero Katlov Killersbaits Angler Paradise Na přívlač Jackson Trophy Boilies od Pavla Carp Story L&M Baits PH Baits PVA Hydrospol Tommi–Fly SellFish Lama–fly.eu Petr Klais Feeder Shop